Sticky Password

Starosti so zapamätaním hesiel hoďte za hlavu

Stačí vám jedno heslo! O všetky ostatné heslá sa postará manažér hesiel Sticky Password.

Už si nemusíte pamätať desiatky, či stovky prihlasovacích hesiel k internetových stránkam a službám. Stačí, ak si zapamätáte jedno heslo a všetky ostatné za vás doplní skvelý správca hesiel Sticky Password.

Ako Sticky Password funguje ?

Sticky Password bezpečne ukladá všetky heslá a citlivé údaje v zašifrovanej podobe.

Vyhľadá ich v histórii priehladača a bezpečne ich presunie do svojho úložiska.

Okrem hesiel Sticky Password bezpečne ochráni aj čísla vašich kreditných kariet, alebo citlivé poznámky, či licenčné čísla vášho softvéru.

image

Ak potrebujete vyplniť meno a heslo Sticky Password ich vám ponúkne, alebo prihlasovacie údaje vyplní za vás – to vám ušetrí čas.

Ak si zakladáte nové konto, alebo sa prihlasujete k novej stránke, či online službe, nemusíte heslo vymýšľať alebo zadávať heslo, ktoré už používate.

Vyskúšajte si Sticky Password

alebo získajte plnohodnotnú verziu!

Sticky Password funguje na PC aj v mobile

Pri práci s heslami podporuje až 16 internetových prehliadačov, vrátane Firefox, Safari, Chrome, Internet Explorer, či Opera na rôznych zariadeniach, v mobiloch tabletoch a PC.

Je jedno aký máte počítač, alebo mobil, pretože manažér hesiel Sticky Password funguje na počítačoch s Windows, Mac, na mobiloch a tabletoch s Android aj iOS.

Praktické extra bezpečné zálohovanie vašich hesiel v cloude vás zachráni, ak stratíte notebook, alebo mobil. Vaše heslá sú pre vás uložené v bezpečnej kópii.

image

Heslá sa medzi vašimi zariadeniami zosynchronizujú cez WiFi, alebo cloud. Je to len na vás, ako to chete. Ak raz zadáte heslo na počítači a Sticky Password si ho uloží, tak v mobile akoby ste ho našli.

Vaše heslá si môžete bezpečne preniesť aj na USB kľúč, a to samozrejme aj zašifrované. Nikto, okrem vás, sa k vašim heslám nedostane.

Porovnajte bezplatnú verziu Sticky Password s verziou Premium

cup
Sticky Password FREE
  • Správca hesiel
  • Automatické prihlasovanie
  • Extra zabezpečenie dát
  • Biometria odtlačkom prsta
  • Dvojfaktorová autentizácia
  • Podpora najrozšírenejších OS

cup
Sticky Password PREMIUM

Všetky výhody bezplatnej FREE verzie a k tomu naviac:

  • Cloudová synchronizácia zariadení
  • Zálohovanie v cloude
  • Lokálna WiFi synchronizácia
  • Prioritná zákaznícka podpora


Kúpiť


26,95

Odborníci odporúčajú manažéra hesiel Sticky Password

author
Nástrojov na bezpečnú správu hesiel a prihlasovacích údajov existuje veľa, ale len málo z nich ponúka toľko funkcií ako program Sticky Password v platnej verzii Premium.
author
Sticky Password je český správca hesiel. Je to zároveň služba, ktorú používame dlhé roky a sme s ňou spokojní. Z hľadiska dizajnu používateľského rozhrania síce nepatrí medzi absolútnu špičku, avšak funkcionalita tejto služby je hlavný dôvod, prečo sme ju zatiaľ nevymenili za konkurenciu.
author
Sticky Password Premium ponúka nielen všetky funkcie, ktoré by ste od programu na správu hesiel očakávali, ale aj niečo navyše. S novou biometrickou autentifikáciou a možnosťou synchronizácie cez lokálne Wi-Fi bez uloženia dát do cloudu sa stáva ešte lepšou voľbou.

Vyskúšajte si Sticky Password

alebo získajte plnohodnotnú verziu!